Domy

W Srebrnej Ostoi Ogrody znajdziesz dom z ogrodem dopasowany do Twoich potrzeb
Domy typu 70 - 2 sypialnie

(w opcji miejsca parkingowe lub garaż)już od 370 000 zł !!!

DZIAŁKI OD 87 m2 DO 207,5 m2 !!!

„Srebrna Ostoja Ogrody” to Twój wymarzony dom! To miejsce, które pozwoli Ci zrealizować marzenie o własnym domu z ogrodem w cenie, na którą Cię stać.

Ty decydujesz, Ty aranżujesz!!!

Dom typ 70 – to dom, który jest doskonałą alternatywą dla osób, które rozważają zakup mieszkania. W cenie otrzymujecie Państwo dom o metrażu ok. 72 m2 z własnym ogródkiem oraz miejscem do parkowania. Dom jest jedno piętrowy, na parterze znajduje się salon wraz z aneksem kuchennym, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz przedpokój. Na piętrze: dwie duże sypialnie wraz z funkcjonalną łazienką. Dom idealny zarówno dla rodzin z dzieckiem, jak i singli marzących o komforcie i wypoczynku.

Domy typu 75 i 75G - 3 sypialnie

(w opcji miejsca parkingowe lub garaż)już od 384 000 zł !!!

DZIAŁKI OD 80 m2 DO 131 m2 !!!

„Srebrna Ostoja Ogrody” to Twój wymarzony dom! To miejsce, które pozwoli Ci zrealizować marzenie o własnym domu z ogrodem w cenie, na którą Cię stać.

Ty decydujesz, Ty aranżujesz!!!

Dom typ 75/75G – to dom, który jest doskonałą alternatywą dla osób, które rozważają zakup mieszkania. W cenie otrzymujecie Państwo dom o metrażu ok. 75 m2 z własnym ogródkiem oraz miejscem do parkowania lub dom z garażem murowanym- wszystko zależy czego szukasz. Dom jest jedno piętrowy, na parterze znajduje się salon wraz z aneksem kuchennym, łazienka, przedsionek oraz schowek. Na piętrze: trzy sypialnie wraz z funkcjonalną łazienką. Jeśli tylko zechcesz możemy zmienić ten układ z dwóch mniejszych sypialni na jedną przestronną z garderobą. To od Ciebie zależy jaki wolisz układ. Dom idealny zarówno dla rodzin z dzieckiem, jak i singli marzących o komforcie i wypoczynku.

Domy typu 90III - 105 m2 domu - 3-4 sypialnie

już od 438 000 zł !!!

DZIAŁKI OD 208 m2 !!!

Srebrna Ostoja Ogrody” to Twój wymarzony dom! To miejsce, które pozwoli Ci zrealizować marzenie o własnym domu z ogrodem w cenie, na którą Cię stać.

Ty decydujesz, Ty aranżujesz!!!

Dom typ 90III – to nic innego jak dom typu 70, rozbudowany o poddasze o łącznej powierzchni ok. 95 m2. Każdy dom ma własny ogródek oraz miejsce do parkowania. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz przedpokój. Na piętrze: dwie duże sypialnie wraz z funkcjonalną łazienką. Na poddaszu otwarta przestrzeń 20,50 m2 oraz łazienka. Dom idealny dla czteroosobowej rodziny.

Domy typu 90 T - 3 sypialnie

już od 460 000 zł !!!

DZIAŁKI OD 227 m2 DO 235 m2 !!!

„Srebrna Ostoja Ogrody” to Twój wymarzony dom! To miejsce, które spełni oczekiwania każdego a w szczególności rodzin marzących o wygodnym życiu.

Dom typ 90 z zabudowanym tarasem – to dom który dostosowuje się do Twoich potrzeb. Dom ten różni się od poprzednich 90 tym, iż posiada piękny zabudowany taras, który zapewni Państwu większą intymność. Idealny dla jednej jak i czteroosobowej rodziny. To wszystko dzięki możliwości przeprowadzenia zmian aranżacyjnych według własnego uznania. Każdy dom posiada własny ogródek, w którym można spędzić miłe chwile z rodziną. Wersja standard to odwzorowanie domu typ 90. Tur również można dokonać zmian aranżacyjnych i powiększyć pomieszczenia.

Domy typu 90-4S - 4 sypialnie

(w opcji miejsca parkingowe lub garaż)już od 478 000 zł !!!

DZIAŁKI OD 190 m2 DO 469 m2 !!!

NOWOŚĆ!!!! Domy typu 90-4S -4 sypialnie (w opcji miejsca parkingowe lub garaż)

Ty decydujesz, Ty aranżujesz!!!

Dom typ 90-4S to dom, który jest odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów- kontynuacja klasycznego domu typ 90, lecz z nowym i odświeżonym wnętrzem! Został wprowadzony do oferty od etapu I. To dom, w którym świetnie odnajdzie się nawet pięcioosobowa rodzina. Każdy dom posiada ogródek, w którym można się zrelaksować z dala od zgiełku miasta. Na parterze znajduje się przestronny salon wraz z kuchnia, przedsionkiem, łazienką i garderobą oraz pokój, który także doskonale spełni się jako miejsce do pracy. Na piętrze mamy, aż trzy sypialnie hol i łazienkę. Dom 90-4SG posiada dodatkowo prefabrykowany garaż.

Domy typu N105 - 4 sypialnie i garaż

już od 488 000 zł !!!

DZIAŁKI OD 190 m2  !!!

„Srebrna Ostoja Ogrody” to Twój wymarzony dom! To miejsce, które spełni oczekiwania każdego a w szczególności rodzin marzących o wygodnym życiu.

Ty decydujesz, Ty aranżujesz!!!

Dom typ N105 z garażem w bryle budynku. Idealny dla czteroosobowej lub pięcioosobowej rodziny. Każdy dom posiada własny ogródek. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedsionek i garaż. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie, korytarz i łazienka.

Domy typu 105-4S - 4 sypialnie

(w opcji miejsca parkingowe lub garaż)już od 488 000 zł !!!

DZIAŁKI OD 403 m2 !!!

NOWOŚĆ!!!! Domy typu 105-4S -4 sypialnie (w opcji miejsca parkingowe lub garaż)

Ty decydujesz, Ty aranżujesz!!!

Dom typ 105-4S to dom typu 90-4S, który został wzbogacony o garaż w bryle budynku znajdującym się z boku domu. Idealnie odnajdzie się nim nawet pięcioosobowa rodzina. Został wprowadzony do oferty od etapu I. Dom temat posiada przepiękny, duży ogródek, który uprzejmi czas spędzany z najbliższymi. Na parterze znajduje się przestronny salon wraz z kuchnia, przedsionkiem, łazienką i garderobą oraz pokój, który także doskonale sprawdzi się jako miejsce do pracy. Na piętrze mamy, aż trzy sypialnie hol i łazienkę.

Domy typu 120 - 4 sypialnie i garaż

już od 502 000 zł !!!

DZIAŁKI OD 190 m2  !!!

„Srebrna Ostoja Ogrody” to Twoje miejsce do życia! Jest tu pięknie.

Dom 120 – to największy i najbardziej przestronny dom w Naszej ofercie. Komfortowo zamieszka w nim czteroosobowa lub pięcioosobowa rodzina. Niepodważalnym atutem tego domu jest doświetlony salon od strony południowej lub zachodniej. Na parterze znajdą Państwo także kuchnię, łazienkę, hol, przedsionek oraz garaż, zaś na piętrze cztery duże sypialnie. Domy te posiadają duże ogrody, w których odnajdą Państwo swoją prywatność oraz przestrzeń do życia