Osiedle Srebrna Ostoja

Domy w cenie mieszkania
 • NOWOCZESNE DOMY

  „Srebrna Ostoja” to nowoczesne i komfortowe domy w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu, położone na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego. Nowoczesna aranżacja, jak i możliwości technologiczne, pozwoliły uzyskać efekt skandynawskiego piękna i niepowtarzalnego uroku domów.

 • WYSOKA JAKOŚĆ

  Kładziemy nacisk na materiały wysokiej klasy, wykorzystujemy przede wszystkim materiały trwałe, akumulujące ciepło, a także bezpieczne dla użytkowników. Spełniamy wszelkie normy dotyczące konstrukcji oraz wyrobów budowlanych, ochrony cieplnej budynków, bezpieczeństwa pożarowego, akustyki architektonicznej, jak również ogrzewnictwa i wentylacji.

 • BEZPIECZNE OSIEDLE

  Osiedle jest ogrodzone. Twoje dziecko może radośnie bawić się na placu zabaw, jeździć na rowerze, a Ty nie musisz martwić się o jego bezpieczeństwo.
  Osiedle wyposażone jest w sieć kanalizacyjną, gazową, wodociągową i elektryczną.

 • RELAKS I WYPOCZYNEK

  Konstantynów Łódzki ma bogatą ofertę rozrywkową i rekreacyjną, z basenem, siłownią, stadionem miejskim i orlikiem. Pięknie położona okolica, lasy, liczne szlaki turystyczne i rowerowe są idealnym miejscem do spacerów w gronie rodziny czy przyjaciół.

Srebrna Ostoja

domy już od 340 000 zł

„Srebrna Ostoja” to nowoczesne i komfortowe domy z własnym ogródkiem, w zabudowie szeregowej na osiedlu zamkniętym.

Największą zaletą osiedla Srebrna Ostoja jest jego lokalizacja: położone na pograniczu Łodzi w Konstantynowie Łódzkim, zaledwie 2 km od Retkini, Smulska czy Złotna. Osiedle jest oddalone niespełna 8 km od Manufaktury, a miłośnicy miejskich atrakcji mogą w 5 minut dojechać do aquaparku, Zoo czy ogrodu botanicznego.

W promieniu 500 m znajduje się dogodny dostęp do: środków komunikacji miejskiej (przystanek tramwajowy i busy), szkół i obiektów handlowych.

SREBRNA OSTOJA

domy w cenie mieszkania

Dom 95 m2

Przestronny salon z kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki, pralnia, garderoba, dodatkowy schowek, na ogrodzonym zamkniętym osiedlu.

Dom 105 m2

Wszystkie zalety domu 95 m2 powiększone o garaż. Takiej przestrzeni i funkcjonalności nie znajdziesz nigdzie indziej w tak uczciwej cenie.

Dom 90 m2

Ty wybierasz – przestronny parter i otwarte poddasze czy praktyczny salon i trzy sypialnie.

Dom 120 m2

Takiej przestrzeni i funkcjonalności nie znajdziesz nigdzie indziej w tak dobrej cenie.

Bezpieczne osiedle

Osiedle jest ogrodzone. Twoje dziecko może radośnie bawić się na placu zabaw, jeździć na rowerze, a Ty nie musisz martwić się o jego bezpieczeństwo.

Srebrna Ostoja

relaks i wypoczynek

Konstantynów Łódzki ma bogatą ofertę rozrywkową i rekreacyjną, z basenem, siłownią, stadionem miejskim i orlikiem.

W Konstantynowie jest wiele ciekawych miejsc, które warto poznać oraz istnieją różne możliwości spędzenia wolnego czasu. Pięknie położona okolica, lasy, liczne szlaki turystyczne i rowerowe są idealnym miejscem do spacerów w gronie rodziny czy przyjaciół.

Konstantynów to przyjazne miasto otoczone zielenią, parki i skwery zachęcają do wypoczynku. Podatki i opłaty lokalne są tu niższe niż w Łodzi.

SREBRNA OSTOJA

relaks i wypoczynek

SREBRNA OSTOJA

bezpieczne osiedle

Srebrna Ostoja

bezpieczne osiedle

Osiedle jest ogrodzone. Twoje dziecko może radośnie bawić się na placu zabaw, jeździć na rowerze, a Ty nie musisz martwić się o jego bezpieczeństwo.
W Srebrnej Ostoi możesz cieszyć się mieszkaniem w otoczeniu zieleni bez konieczności rezygnowania z nowoczesnej infrastruktury. Osiedle wyposażone jest w sieć kanalizacyjną, gazową, wodociągową i elektryczną.

W ofercie naszych partnerów znajdziesz szerokopasmowy światłowodowy internet, telefonię VoIP, telewizję HD.

Sprawdź ofertę naszych partnerów >>>

Zobacz aktualną listę dostępnych kanałów TV>>>

Wszystko to w uczciwej cenie, za którą w Łodzi możesz kupić najwyżej niewielkie mieszkanie w bloku.

I ETAP INWESTYCJI

zakończony

pierwszy etap inwestycji został zrealizowany  i stanowi kompleks 25 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej od 95,35 m2 do 123,50 m2, a  każdy dom posiada swój własny ogródek.

SREBRNA OSTOJA

I etap inwestycji

SREBRNA OSTOJA

II etap inwestycji

II ETAP INWESTYCJI

zakończony

Zakończyliśmy budowę II etapu inwestycji, w skład którego wchodzą 54 domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, o powierzchni 95 m2 i 105m2,  każdy z własnym ogródkiem. Etap drugi wyróżnia się nie tylko zmianą powierzchni, ale również wyglądem zewnętrznym budynków. Nowoczesna aranżacja,  i możliwości technologiczne, pozwoliły uzyskać efekt skandynawskiego piękna i niepowtarzalnego uroku domów.
Domy II etapu  przekazaliśmy już ich nabywcom.

III ETAP INWESTYCJI

Realizujemy budowę III etapu inwestycji, w skład którego wchodzą 74 domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, o powierzchni 95 m2 i 105m2 oraz nowe domy 120m2 ,każdy z własnym ogródkiem. Etap trzeci będzie odzwierciedleniem poprzedniego etapu z zastosowaniem nowej kolorystyki budynków lecz nadal z zachowanym skandynawskim urokiem.

Budowa pierwszej części III etapu została już zakończona.

SREBRNA OSTOJA

rozpoczynamy budowę

Przejdź do mapy osiedla i wybierz Swój wymarzony dom

ZNAJDŹ SWÓJ WYMARZONY DOM