Osiedle Srebrna Ostoja Ogrody

 • NOWOCZESNE DOMY

  „Srebrna Ostoja Ogrody” to nowoczesne i komfortowe domy w zabudowie szeregowej na ogrodzonym osiedlu, położone na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego. Najwyższa jakość wykonania, funkcjonalny rozkład pomieszczeń, możliwość własnej, niebanalnej aranżacji wnętrz, piękny ogród i wspólne tereny urządzonej zieleni.

 • WYSOKA JAKOŚĆ

  Kładziemy nacisk na materiały wysokiej klasy, wykorzystujemy przede wszystkim materiały trwałe, akumulujące ciepło, a także bezpieczne dla użytkowników. Spełniamy wszelkie normy dotyczące konstrukcji oraz wyrobów budowlanych, ochrony cieplnej budynków, bezpieczeństwa pożarowego, akustyki architektonicznej, jak również ogrzewnictwa i wentylacji.

 • BEZPIECZNE OSIEDLE

  Osiedle jest ogrodzone. Twoje dziecko może radośnie bawić się na placu zabaw, jeździć na rowerze, a Ty nie musisz martwić się o jego bezpieczeństwo.
  Każdy etap osiedla stanowić będzie unikalne i wyodrębnione fragmenty osiedla dające poczucie bezpieczeństwa, komfortu oraz prywatności.

 • RELAKS I WYPOCZYNEK

  Konstantynów Łódzki ma bogatą ofertę rozrywkową i rekreacyjną, z basenem, siłownią, stadionem miejskim i orlikiem. Pięknie położona okolica, lasy, liczne szlaki turystyczne i rowerowe są idealnym miejscem do spacerów w gronie rodziny czy przyjaciół.

Srebrna Ostoja Ogrody

domy już od 350 000 zł

„Srebrna Ostoja Ogrody” to nowoczesne i komfortowe domy z własnym ogródkiem, w zabudowie szeregowej na ogrodzonym osiedlu.

Jedną z największych zalet osiedla Srebrna Ostoja Ogrody jest jego lokalizacja: położone na pograniczu Łodzi w Konstantynowie Łódzkim, zaledwie 2 km od Retkini, Smulska czy Złotna. Osiedle jest oddalone niespełna 8 km od Manufaktury, a miłośnicy miejskich atrakcji mogą w 5 minut dojechać do aquaparku, Zoo czy ogrodu botanicznego.

W promieniu 500 m znajduje się dogodny dostęp do: środków komunikacji miejskiej (przystanek tramwajowy i busy), szkół i obiektów handlowych.

SREBRNA OSTOJA OGRODY

bezpieczne osiedle

Srebrna Ostoja Ogrody

bezpieczne osiedle

Osiedle jest ogrodzone. Twoje dziecko może radośnie bawić się na placu zabaw, jeździć na rowerze, a Ty nie musisz martwić się o jego bezpieczeństwo.
W Srebrnej Ostoi możesz cieszyć się mieszkaniem w otoczeniu zieleni bez konieczności rezygnowania z nowoczesnej infrastruktury. Osiedle wyposażone jest w sieć kanalizacyjną, gazową, wodociągową i elektryczną.

W ofercie naszych partnerów znajdziesz szerokopasmowy światłowodowy internet, telefonię VoIP, telewizję HD.

Oferta na usługi telekomunikacyjne dla osiedla 

Internet światłowodowy

Telewizja HD oraz ramówka TV

Telefonia  Stacjonarna VoIP

Instalacje budynkowe związane z usługami telekomunikacyjnymi

Wszystko to w uczciwej cenie, za którą w Łodzi możesz kupić najwyżej niewielkie mieszkanie w bloku.

Srebrna Ostoja Ogrody

relaks i wypoczynek

Konstantynów Łódzki ma bogatą ofertę rozrywkową i rekreacyjną, z basenem, siłownią, stadionem miejskim i orlikiem.

W Konstantynowie jest wiele ciekawych miejsc, które warto poznać oraz istnieją różne możliwości spędzenia wolnego czasu. Pięknie położona okolica, lasy, liczne szlaki turystyczne i rowerowe są idealnym miejscem do spacerów w gronie rodziny czy przyjaciół.

Konstantynów to przyjazne miasto otoczone zielenią, parki i skwery zachęcają do wypoczynku. Podatki i opłaty lokalne są tu niższe niż w Łodzi.

SREBRNA OSTOJA OGRODY

relaks i wypoczynek

SREBRNA OSTOJA OGRODY

etap A inwestycji

ETAP A

budowa rozpoczęta

Rozpoczęliśmy budowę etapu A inwestycji w skład którego wchodzi 28 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, każdy z własnym ogródkiem. Nowoczesna aranżacja  i możliwości technologiczne, pozwolą uzyskać efekt skandynawskiego piękna i niepowtarzalnego uroku domów.
Domy etapu A są już w sprzedaży.

Przejdź do mapy osiedla i wybierz Swój wymarzony dom

ZNAJDŹ SWÓJ WYMARZONY DOM