Srebrna Ostoja – wyjątkowe miejsce

wszystkie domy sprzedane - zapraszamy do nowej Srebrnej Ostoi Ogrody

Srebrna Ostoja to miejsce wyjątkowe, to osiedle które cieszy spokojem i świeżym powietrzem podmiejskiego zacisza.

Srebrna Ostoja to zamknięta enklawa 153 domów. Domy są niewielkie ale wygodne, co przekłada się niskie koszty utrzymania. Budynki stoją w szeregach a każdy ma własną działkę. Dzięki temu miłośnicy pracy w ogrodzie mogą realizować swoje hobby. Architektura domów jest nowoczesna i utrzymana w spokojnej kolorystyce. Elegancji dodają drewniane elementy jakimi ozdobiono elewacje. Każdy dom oprócz własnego terenu zielonego ma także udział w prywatnej drodze wewnętrznej i w częściach rekreacyjnych. Mieszkańcy doceniają spokój i prywatność tego miejsca. Całe osiedle jest ogrodzone, a wjazd na kompleks jest zamykany szlabanem. Takie rozwiązanie zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

Dziękujemy że z nami jesteście !!!

Budowa osiedla trwała 4 lata. Przez ten czas udało nam się zrealizować osiedle, które uzbroiliśmy w pełną infrastrukturę. Wybudowaliśmy asfaltowe drogi wewnętrzne, zapewniliśmy asfaltowy dojazd do naszego osiedla, urządziliśmy tereny zielone oraz plac zabaw.

Inwestycja „Srebrna Ostoja” realizowana była przez naszą firmę Varitex, znaną łódzką firmę działającą na rynku deweloperskim już od ponad 30 lat. Obecnie realizujemy nowe osiedle Srebrna Ostoja Ogrody.