Domy

W Srebrnej Ostoi Ogrody znajdziesz dom z ogrodem dopasowany do Twoich potrzeb
Domy typu 70 - 2 sypialnie

„Srebrna Ostoja Ogrody” to Twój wymarzony dom! To miejsce, które pozwoli Ci zrealizować marzenie o własnym domu z ogrodem w cenie, na którą Cię stać.

Ty decydujesz, Ty aranżujesz!!!

Dom typ 70 – to dom, który jest doskonałą alternatywą dla osób, które rozważają zakup mieszkania. W cenie otrzymujecie Państwo dom o metrażu ok. 72 m2 z własnym ogródkiem oraz miejscem do parkowania. Dom jest jedno piętrowy, na parterze znajduje się salon wraz z aneksem kuchennym, łazienka, oraz przedpokój. Na piętrze: dwie duże sypialnie wraz z funkcjonalną łazienką. Dom idealny zarówno dla rodzin z dzieckiem, jak i singli marzących o komforcie i wypoczynku.

Domy typu 75 - 3 sypialnie

„Srebrna Ostoja Ogrody” to Twój wymarzony dom! To miejsce, które pozwoli Ci zrealizować marzenie o własnym domu z ogrodem w cenie, na którą Cię stać.

Ty decydujesz, Ty aranżujesz!!!

Dom typ 75 – to dom, który jest doskonałą alternatywą dla osób, które rozważają zakup mieszkania. W cenie otrzymujecie Państwo dom o metrażu ok. 75 m2 z własnym ogródkiem oraz miejscem do parkowania. Dom jest jedno piętrowy, na parterze znajduje się salon wraz z aneksem kuchennym, łazienka, przedsionek . Na piętrze: trzy sypialnie wraz z funkcjonalną łazienką. Jeśli tylko zechcesz możemy zmienić ten układ z dwóch mniejszych sypialni na jedną przestronną z garderobą. To od Ciebie zależy jaki wolisz układ. Dom idealny zarówno dla rodzin z dzieckiem, jak i singli marzących o komforcie i wypoczynku.

Domy typu 72 m2 - 3 sypialnie

NOWOŚĆ!!!

Srebrna Ostoja Ogrody” to Twój wymarzony dom! To miejsce, które pozwoli Ci zrealizować marzenie o własnym domu z ogrodem w cenie, na którą Cię stać.

Ty decydujesz, Ty aranżujesz!!!

Dom typ 72 – to nowy model domu z przestronną częścią dzienną oraz trzema sypialniami na piętrze. Piętro można modyfikować i przekształcać pokoje pod garderobę, biuro czy większą sypialnie. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Dom posiada ogród oraz indywidualny podjazd dla aut..

Domy typu 86m2 - NOWOŚĆ!!! 3 sypialnie

NOWOŚĆ !!!

Dom typ 86 – to nowy model domu z 3 sypialniami i przestronnym salonem wraz z aneksem kuchennym. Jego atutem jest korytarz, który idealnie nadaje się do zabudowy szafami, dając możliwość wygodnego przechowywania rzeczy domowych. Piętro posiada 3 sypialnie z możliwością własnej aranżacji i potrzeb.
Dom posiada własny ogród oraz podjazd z przeznaczeniem na miejsce parkingowe. Dopasuj dom do Twoich potrzeb i zamieszkaj Na Srebrnej Ostoi.

Domy typu 90-4S - 4 sypialnie

(w opcji miejsca parkingowe lub garaż)

NOWOŚĆ!!!! Domy typu 90-4S -4 sypialnie (w opcji miejsca parkingowe lub garaż)

Ty decydujesz, Ty aranżujesz!!!

Dom typ 90-4S to dom, który jest odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów- kontynuacja klasycznego domu typ 90, lecz z nowym i odświeżonym wnętrzem! Został wprowadzony do oferty od etapu I. To dom, w którym świetnie odnajdzie się nawet pięcioosobowa rodzina. Każdy dom posiada ogródek, w którym można się zrelaksować z dala od zgiełku miasta. Na parterze znajduje się przestronny salon wraz z kuchnia, przedsionkiem, łazienką i garderobą oraz pokój, który także doskonale spełni się jako miejsce do pracy. Na piętrze mamy, aż trzy sypialnie hol i łazienkę. Dom 90-4SG posiada dodatkowo prefabrykowany garaż.

Domy typu 120 - 4 sypialnie i garaż

„Srebrna Ostoja Ogrody” to Twoje miejsce do życia! Jest tu pięknie.

Dom 120 – to największy i najbardziej przestronny dom w Naszej ofercie. Komfortowo zamieszka w nim czteroosobowa lub pięcioosobowa rodzina. Niepodważalnym atutem tego domu jest doświetlony salon. Na parterze znajdą Państwo także kuchnię, łazienkę, hol, przedsionek oraz garaż, zaś na piętrze cztery duże sypialnie. Oraz drugą łazienkę. Domy te posiadają duże ogrody, w których odnajdą Państwo swoją prywatność oraz przestrzeń do życia.